אודותינו

צוות תרבות בירושלים ללא גבולות

רות קאמינגס

רות קאמינגס

מייסדת/מנהלת

רות ייסדה את העמותה ב–2012 כיוזמה טרנספורמטיבית לבניית יכולות וכדי לעזור לארגוני אמנות ירושלמים למצות את פוטנציאל הצמיחה שלהם. התוכניות של תרבות בירושלים ללא גבולות מביאות חשיבה חדשה, כלים, ומיומנויות חדשות כדי לבנות תשתיות ארגוניות שמבטיחות יציבות תפעולית, איכות, וקיימות. בוגרי התוכניות של JCU הם מנהיגים תרבותיים בעיר, שבונים מרחבים חדשניים ויוזמות שהופכות את ירושלים למרכז יצירתי. 

רות עברה לירושלים ב–1994, ושימשה כיועצת עצמאית לבניית קהילות, גיוס משאבים, ואסטרטגיה. בין היתר, רות עבדה עם פסטיבל ישראל, סינמטק ירושלים, המעבדה, ו’’JVP בקהילה’’. כיום, רות חברה בוועדים המנהלים של להקת המחול ורטיגו, להקת המחול טרישה בראון, JFN ישראל, וקרן נתן קאמינגס.

נירית רוסלר

נירית רוסלר

יועצת ארגונית בכירה

נירית היא יועצת ארגונית עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים בגיוס משאבים, תכנון אסטרטגי, קיימות, ובניית יכולות. 

 נירית עוסקת בייעוץ אסטרטגי וליווי בגיוס משאבים, בכתיבת ספרי הדרכה ובהכשרת עמותות ויזמים חברתיים בארץ ובאירופה. 

אחרי 3 שנים כרכזת תוכניות לקרן פוליטית גרמנית בארץ, נירית הובילה במשך 8 שנים את מחלקת גיוס המשאבים של ’’שתיל’’. במשך 5 שנים נוספות נירית שימשה כמנהלת תוכנית פראדלר להעצמת עמותות בקרן פראט. 

נירית גם הובילה תוכניות מיוחדות במוזיאון מגדל דוד. כאוצרת שותפה, ערכה מחקר היסטורי ואמנותי לתערוכות, ושמשה כאשת קשר לפרויקט משותף עם מוזיאון הסמיתסוניאן. 

נירית נולדה בירושלים, וגרה בעיר.

רבקה וינשטוק

רבקה וינשטוק

מנהלת תוכניות

רבקה היא מנהלת תוכניות בעמותה, יוצרת ותומכת ביוזמות לחיזוק האקוסיסטם התרבותי בעיר.

רבקה היא אמנית רב–תחומית, מעצבת, עורכת ומתרגמת. עבודתה הנוכחית נעה בין וידאו, צילום וקולאז' וחוקרת את הנוף כעדשה רב-ערכית של זיכרון קולקטיבי, היסטוריה וטראומה. לרבקה ניסיון של למעלה מ-10 שנים בניהול פרויקטים, תקשורת וניהול אמנויות בממשל עירוני, עמותות ובמגזר הפרטי בארה"ב ובישראל. היא בעלת תואר שני באדריכלות נוף ותכנון אזורי מאוניברסיטת פנסילבניה, והיא מועמדת לתואר שני באמנויות בבצלאל.

שלומית דרור

שלומית דרור

מתאמת תקשורת וקהילה

שלומית  היא אוצרת וחוקרת אמנות עכשווית אשר עבדה יותר מעשור בארצות הברית. היא אצרה בשלל מוסדות, מוזיאונים וגלריות בניהם: מוזיאון ניוארק בניו ג׳רזי, אל מוסיאו דל באריו בניו יורק, כמו כן ב- NARS Foundation, Smack Mellon, Rutgers University, Residency Unlimited, A.I.R Gallery ועוד. בין תפקידיה הרבים, החזיקה דרור במשרות כאוצרת לאמנות עכשווית במוזיאון ניוארק, אוצרת מתמחה באל מוסיאו דל באריו, וחוקרת בארכיון של האמן פליקס גונזלס טורס. עם שובה לישראל ב 2020, אצרה תערוכות בגלריה נולובז בתל אביב, גלריה ברבור וכן בסדנאות האמנים בירושלים. כמו כן, היא עבדה במוזיאון ישראל כעוזרת לאוצרת הראשית לאמנות ובמקביל הובילה את חממת האמנים של הסדנאות וגם תכנית לבוגרות השלוחה החרדית של בצלאל. מאמריה של דרור פורסמו במגוון של קטלוגים לאמנות כמו גם בבלוגים ואתרים שונים. היא השתתפה במספר תכניות שהות לאוצרים, דוגמת Art Foundation CUE  No Longer Empty, independent curators international (ICI), residency unlimited. את לימודיה לתואר ראשון בתולדות האמנות ואמריקה הלטינית השלימה בבארד קולג׳, ואת התואר השני בלימודי מוזיאולוגיה ואוצרות באוניברסיטת ניו יורק

יעקב מלומט

יעקב מלומט

יועץ

יעקב הוא יועץ בעמותה, יוצר ותומך ביוזמות לחיזוק האקוסיסטם התרבותי בעיר. יעקב גם משמש כעמית מחקר בכיר ברוסוב ייעוץ, שם הוא מוביל תהליכי הערכה ומדידה למגוון של עמותות ישראליות ואמריקאיות. 

יעקב היה עמית בתכנית המנהיגות של קרן דורות, שם חקר וראיין פעילים חברתיים, דתיים ופוליטיים, ולמד ערבית מדוברת. לפני כן, יעקב שימש כאנליסט במכון מחקר ישראלי, שם עסק בנושאי מדיניות ציבורית ופיתח מודלים לפיתוח חברתי–כלכלי. ליעקב תואר ראשון בלימודי יהדות ומדעי המדינה מאוניברסיטת ברנדייס. יעקב גם התנדב עם Encounter ומרכז ירושלים ליחסי יהודים–נוצרים.

רחל אניו

רחל אניו

יועצת

אמנית רב תחומית ופעילה חברתית.

עוסקת בנושאים של פמיניזם, ייצוג עצמי, מעמד וסוגיות של שחורות.

בוגרת המחלקה לצילום במכללת מנשר.

חברי הועד המנהל

ד’’ר דיאנה ליפטון

אוניברסיטת תל אביב

ד’’ר שולה מולא

דוקטורנטית במרכז שוסטרמן ללימודי יהדות באוניברסיטת ברנדייס

ד’’ר סטיבן ארנוף - יו"ר

סופר, מורה, ומנכ’’ל מרכז פיוקסברג ירושלים

אליוט סאקס

לשעבר שותף בהרצוג, פוקס, נאמן
חבר הועד המנהל, מקהלת אורטוריו ירושלים

ז'אן–מארק לילינג

עורך דין ויועץ, Crescendo Venture Partners

שי ימין

מנהל מחלקת החינוך, מוז’’א, תל אביב

מוסא אלמי

שותף, ZagTrader
חבר הועד המנהל, JEST – יזמים ירושלמים במדע וטכנולוגיה

מנדל שפירא

עורך דין לשעבר. כותב על ענייני הלכה

ג׳דא ארורי

מנהלת תוכניות ויועצת לעמותות

כרמית וייץ ספיר